Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 34 in /home/arhnlxui/domains/mohamtegarat.com/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 مراکز تولید خیار سبز صادراتی بسته بندی - محام تجارت

مراکز تولید خیار سبز صادراتی بسته بندی

خیار یکی از خوشمزه ترین و پرطرفدار ترین میوه های موجود در بازار است. بسیاری از افراد ترجیح می دهند آن را به صورت بسته بندی شده خریداری کنند.

خیار بسته بندی شده سالم و طبیعی است و خرید آن مطمئن تر است. برای خرید این میوه بهتر است که به مراکز تولید خیار سبز صادراتی بسته بندی مراجعه کنید و به مقدار نیاز خود آن را سفارش دهید. این مراکز این میوه را از بهترین کشاورزان تهیه می کنند و در شرایطی کاملا بهداشتی بسته بندی می کنند.
مراکز تولید خیار سبز صادراتی بسته بندی

انواع بسته بندی خیار صادراتی

انواع بسته بندی خیار صادراتی

برای جابجایی و یا صادرات خیار آن را بسته بندی می کنند. این بسته بندی علاوه بر جلوگیری از له شدن میوه باعث بهبود وضعیت بهداشتی آن می شود و بسیاری از افراد می توانند با خیالی راحت از سالم بودن میوه،‌آن را خریداری کنند. این میوه در بسته بندی های مختلفی جای می گیرد که این بسته بندی ها عبارت است از:

  1. بسته های مقوایی: بسته های مقوایی برای جلوگیری از صدمه دیدن میوه و رسیدن رطوبت به آن بسیار مناسب است. همچنین هزینه ی کمتر باعث شده است تا بسیاری از افراد از این بسته بندی استقبال کنند.
  2. بسته بندی های پلاستیکی: بسته بندی خیار در بسته های کوچک پلاستیکی نیز برای مشتریان نهایی مناسب تر است. این بسته ها معمولا یک کیلویی هستند و برای مصرف مناسب هستند.
  3. سبدهای پلاستیکی: بسته بندی خیار سبز در سبدهای پلاستیکی یکی از گزینه های دیگر است که برای جابجایی های طولانی مناسب تر است. همچنین خیار سبز بسته بندی شده توسط سبد پلاستیکی می تواند برای صادرات نیز بسیار مناسب باشد.

یکی از نکات مهم در خیار ارگانیک بسته بندی که برای صادرات آماده می شود این است که بسته بندی شیک و کامل باشد و بر روی آن اطلاعات مورد نظر مشتری خارجی آورده شود. یک بسته بندی زیبا که همه اطلاعات مورد نیاز مشتری را بر روی خود دارد برای افراد بسیار جذاب تر است تا یک بسته بندی ساده.

چرا خوردن خیار سبز مفید است؟

چرا خوردن خیار سبز مفید است؟

خیار سبز یکی از صیفی جات است که امروزه به صورت چهار فصل در کشور یافت می شود. از خیار به عنوان میوه، در سالاد و یا به صورت خیارشور استفاده می کنند. خیار سبز خواص فراوانی دارد که اگر افراد از آن آگاهی داشته باشند حتما آن را در برنامه غذایی خود جای می دهند. این خواص عبارت است از:

  1. آب رسانی به بدن: حتما می دانید که بدن روزانه به مقدار حداقل 2 لیتر آب نیاز دارد. اما افراد کمتر از آب استفاده می کنند. برای تامین این نیاز می توان خیار را مصرف نمود. با مصرف مداوم خیار می توان آب بدن را تامین کرد و علاوه بر کارکرد صحیح بدن به شادابی و جذابیت پوست خصوصا پوست صورت کمک کرد.
  2. کمک به کاهش وزن:‌ امروزه با توجه به تغییر وعده های غذایی افراد چاق تر شده اند و همه به دنبال کاهش وزن و تناسب اندام هستند. با توجه به کالری و چربی کم خیار، افراد می توانند با مصرف خیار بسته بندی شده به کاهش وزن خود کمک زیادی کنند.
  3. درمان قند خون: بسیاری از افراد که از بیماری دیابت رنج می برند می توانند با مصرف این میوه ی خوشمزه قند خون خود را تا حد تعادل کاهش دهند.

فروشنده خیار ارگانیک بسته بندی

فروشنده خیار ارگانیک بسته بندی

بهتر است که افراد هنگام خرید، خیار ارگانیک بسته بندی شده را خریداری کنند. چرا که این نوع خیار برای بدن مناسب تر است و از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری می کند. قیمت خیار بسته بندی شده بالا نیست و افراد با کمترین هزینه می توانند آن را تهیه کنند.

برای خرید بهتر است که به فروشنده خیار گلخانه ای ارگانیک بسته بندی شده ای مراجعه کنید که در این کار تخصص دارد و شناخت کافی از انواع میوه ها دارد. اگر در شهر اصفهان، کرج و یا یزد هستید می توانند با مراجعه به ما از مرغوب ترین نوع این میوه به صورت عمده و یا جزئی خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما