Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/arhnlxui/domains/mohamtegarat.com/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/arhnlxui/domains/mohamtegarat.com/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 قیمت فلفل دلمه ای رنگی - محام تجارت

قیمت فلفل دلمه ای رنگی

فلفل دلمه ای و فلفل چیلی از همان خانواده گیاهی مانند گوجه فرنگی، بادمجان و سیب زمینی هستند. آنها با گیاه فلفل ادویه ای که چاشنی فلفل سیاه آسیاب شده را تولید می کند، ارتباطی ندارند. محبوب ترین فلفل های ملایم انواع دلمه ای و موز هستند. انواع و اقسام زیادی از فلفل چیلی با درجه تندی متفاوتی وجود دارد. با توجه به خواص زیادی که دارند خوردن فلفل دلمه ای بسیار توصیه شده است.

 

فلفل دلمه ای با رسیدن روی درخت انگور رنگ می گیرد و مرحله سبز رسیده را دنبال می کند. فلفل‌های رنگی روشن‌تر از فلفل‌های سبز شیرین‌تر هستند، زیرا با بالغ شدن فلفل، میزان قند آن افزایش می‌یابد. فلفل دلمه ای سرشار از ویتامین C است. فلفل همچنین منبع عالی فیبر رژیمی است و مقادیر کمی از چندین ویتامین و مواد معدنی دیگر را تامین می کند.

صادرات فلفل دلمه ای

فلفل دلمه ای که در تمام سال تولید و به بازار عرضه می شود، معمولاً به عنوان محصول تازه فروخته می شود، اگرچه گل فلفل دلمه ای نیز خوراکی است. اکثر فلفل دلمه ای تولید شده در ایالات متحده هنوز در مزرعه با استفاده از آبیاری قطره ای و مالچ کشت می شود. علاوه بر فلفل های مزرعه ای، حجم کمتری از فلفل دلمه ای تولید داخل و گلخانه ای نیز در طول سال موجود است. یک مزرعه معمولی از فلفل های تازه بازار هر هفته یا بیشتر در طول چهار تا شش هفته با دست برداشت می شود.

بیشتر محصول به عنوان فلفل دلمه ای سبز بالغ فروخته می شود، اما پرورش دهندگان برای مقدار محدودی از رنگ های دیگر حق بیمه دریافت می کنند. حق بیمه نشان دهنده این واقعیت است که فلفل دلمه ای رنگ روشن مانند قرمز، زرد، نارنجی، بنفش، قهوه ای و سیاه هزینه بیشتری برای تولید دارد تلفات مزرعه بیشتر و عملکرد کمتر است که نسبت به فلفل های برداشت شده در مرحله سبز می‌باشد.

 

همه فلفل دلمه ها سبز شروع می شوند و با بلوغ تغییر رنگ می دهند. اگر چیده نشود، فلفل سبز بسته به نوع آن ممکن است زرد، نارنجی یا قرمز شود. هر چه میوه بیشتر روی بوته بماند، شیرین تر می شود و ارزش غذایی بیشتری به دست می آورد. از آنجایی که فلفل سبز در زمان چیدن رسیده کمتری داشت، ماندگاری طولانی تری دارند اما نسبت به فلفل هایی که به رنگ دیگری رسیده اند، مواد مغذی کمتری دارند.

قیمت فروش فلفل

فلفل دلمه‌ای که بیشتر در بخش محصولات خواربارفروشی‌ها دیده می‌شود، سبز، زرد، نارنجی و قرمز هستند. رنگ های اضافی زیادی وجود دارد، اما به ندرت در فروشگاه های بزرگ در دسترس هستند. انواع بنفش تیره، قهوه ای، سفید و اسطوخودوس نیز وجود دارد و گاهی اوقات می توان آن را در بازارهای کشاورزان و فروشگاه های تخصصی یافت. فلفل های زرد، نارنجی و قرمز گران تر از فلفل های سبز هستند زیرا دیرتر برداشت می شوند و زمان بیشتری را صرف درخت انگور می کنند. سبزی‌ها ارزان‌ترین هستند زیرا در حالی که هنوز نارس هستند زودتر چیده می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما