Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/arhnlxui/domains/mohamtegarat.com/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 قیمت خیار اعلا اصفهان - محام تجارت

قیمت خیار اعلا اصفهان

قیمت خیار اعلا اصفهان،با توجه به ممتاز بودن این محصول از جهت خوشمزه بودن و پرخواص بودن، می تواند دستخوش تغییرات و نوسانی در میان دلالان میوه شود . مجموعه موهام تجارت توانسته مرجع قیمت خیار اصفهان و توزیع خیار عمده در ایران باشد که دغدغه مشتریان واقعی خیار را بسیار کم کرده است.

قیمت خیار اعلا اصفهان

فواید استفاده از خیار

فواید استفاده از خیار خیار از خانواده گیاهان خیار است .گیاه خیار (Cucumis sativus) از خانواده خیارها است. اساساً بین دو گروه تمایز قائل می شوند: خیار که به آن خیار مار نیز می گویند و خیار ترشی.

میوه های خیار می توانند تا 60 سانتی متر طول و 500 گرم وزن داشته باشند. کالری کمی خیار اسید اوریک را حل می کند . آب خیار حاوی ماده فعال کوکوربیتاسین است که گردش خون را در پوست تقویت می کند و بنابراین در محصولات آرایشی نیز استفاده می شود.این یک اثر شاداب کننده و منقبض کننده روی پوست است و می تواند کک و مک را سفید کند.

این گیاه با داشتن کوکوربیتاسین از خود در برابر شکارچیان میکروبی محافظت می کند که بالاتر از مقدار مشخص به ماده سمی تبدیل میشود. 100 گرم خیار خام فقط حدود دوازده کالری دارد. این امر خیار را به یکی از کم کالری ترین مواد غذایی تبدیل می کند. این بیشتر به دلیل محتوای آب است که حدود 95 درصد است. مقدار زیادی ویتامین و مواد معدنی علاوه بر محتوای زیاد آب ، از 3.5 درصد کربوهیدرات و مقادیر بسیار کمی پروتئین و چربی تشکیل شده است.

خیار منبع خوبی از ویتامین های گروه B و C وE می باشد. آنها همچنین نسبتاً غنی از مواد معدنی کلسیم ، روی ، آهن ، منیزیم ، پتاسیم و فسفر هستند. مواد تشکیل دهنده خیار شامل پپتیدازها هم است . این آنزیم ها هستند که می توانند پروتئین ها را تجزیه کنند. این آنزیم ها همچنین سبب هضم آسان فرآورده های حاوی پروتئین مانند گوشت می شوند. آنزیم ها همچنین از بین رفتن باکتری های روده را تضمین می کنند و سبب تمیز شدن روده می شوند.

توزیع خیار اعلا اصفهان

توزیع خیار اعلا اصفهان خیار یک ابر غذای واقعی است : آنها حاوی ویتامین ها و مواد معدنی زیادی هستند و همچنین به دلیل کم کالری بودن ، عامل لاغری هستند. این مورد را خیار اعلا اصفهان به خوبی در خود دارد.

مجموعه موهام‌تجارا مجموعه ای است که توانسته است حجم زیادی از برجستگان حوزه صنعت خیار و تولید کنندگان بزرگ ان را گرد هم‌ بیاورد . همچنین این مجموعه این امکان و قابلیت را پیدا کرده که مرجعیت قیمت و عرضه محصول خیار را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای مشتریان روزافزون این محصول به دست آورد.

مجموعه ما تحت یک مدیریت واحد و یک سیستم یکپارچه عرضه و فروش ،توانستیم بخش زیادی از نیازهای فکری مشتریان را تنها با لمس چند کلیک به فرصت همکاری و خرید تبدیل بکنیم و البته بازخورد مثبت مشتریان سابق و فعلی را به طو واضحی لمس کرده ایم.

عرضه ساده و آسان و سهل الوصول و بدون هر گونه پیچیدگی و همچنین فروش و عرضه بدون واسطه از تولید به مصرف مزیتی است که هر مجموعه و سیستمی قابلیت آن را دارا نمی باشد. حفظ کیفیت محصول در گرو انبارداری و بسته‌بندی خارق العاده و جذابی است که حس تازگی و نو بودن را حتی برای مشتریانی که برای اولین بار این محصول را خریداری کرده‌اند به ارمغان آورده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما