Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/arhnlxui/domains/mohamtegarat.com/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/arhnlxui/domains/mohamtegarat.com/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 فروش عمده گوجه گیلاسی - محام تجارت

فروش عمده گوجه گیلاسی

گوجه‌ فرنگی گیلاسی یکی از آن محصولاتی است که در یک سال مناسب، زمانی که می‌آیند، می‌توانند کاملاً نیاز شما را بر طرف کنند. مشکلات بدتر وجود دارد. گوجه فرنگی گیلاسی می تواند زودتر از گوجه فرنگی بزرگ، سودآور و مورد علاقه مشتری باشد. گفته می شود، ممکن است شما تنها تولید کننده در بازار پر از گوجه فرنگی گیلاسی نباشید.

 

با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید در مورد راه‌هایی برای جلوتر ماندن از رقبا و همچنین رقابت در زمان واقعی صحبت کنیم، در اواسط فصل که نمی‌توانید زمان را به عقب برگردانید و زودتر محصول را بکارید. گوجه گیلاسی می تواند یک محصول واقعا عالی باشد، اما اگر بفروشد نه. در اینجا نکاتی برای فروش بیشتر آورده شده است.

گوجه فرنگی گلخانه ای

آنها را زود شروع کنید: بدیهی است که بهترین راه برای پیشی گرفتن از رقبا، شکست دادن آنها به بازار است. برای این کار، معمولاً مقدار کمی از تمدید فصل برای عمق بخشیدن به مکان شما مورد نیاز است. برای برخی، ممکن است به یک گلخانه گرم شده نیاز داشته باشید، اگر چه حتی اگر گوجه‌فرنگی‌های گیلاسی خود را چند هفته قبل از کاشت آن‌ها در فضای باز در گلخانه‌ای گرم نشده قرار دهید، می‌تواند نتایج قابل توجهی به همراه داشته باشد. جهش یک یا دو هفته ای نسبت به سایرین می تواند به معنای افزایش قابل توجه درآمد باشد.

انواع مختلف را امتحان کنید: مجموعه ای زیبا از گزینه های گوجه فرنگی گیلاسی وجود دارد. شما باید جرأت کنید آنچه را که رشد می کنید و می فروشید مخلوط کنید. مشتریان از شکل ها، رنگ ها و اندازه های مختلف گوجه فرنگی لذت می برند. به‌عنوان یک پرورش‌دهنده، می‌توانید اساساً گونه‌های مختلف را به صورت مخلوط با هم و همچنین به صورت جداگانه روی میز بفروشید. یا، شما می توانید هر دو را انجام دهید. علاوه بر این مشتقاتی از این محصول مثل کنسرو گوجه فرنگی نیز وجود دارد.

 

فروش به سرآشپزها و رستوران ها: گوجه فرنگی گلخانه ای گیلاسی یکی از لوازم تابستانی رستوران ها است. همیشه به رستوران‌های شلوغ‌تر از رستوران‌های کوچک‌تر که ممکن است در مورد شکل‌ها و اندازه‌های خاص‌تر باشند، بیشتر بفروشید. اگر رابطه خوبی با یک سرآشپز سطح بالا دارید، برای مرتب کردن تفاوت اندازه هزینه کنید. در غیر این صورت، همیشه ایده خوبی است که یک رستوران خوب و در مقیاس بزرگتر پیدا کنید که مقادیر بیشتری از محصولات گوجه فرنگی گیلاسی را بخرد.

قیمت گوجه فرنگی

راه دیگری برای پیشی گرفتن از رقبای که می توانند قیمت ها و فروش را کاهش دهند: به سادگی با آنها رقابت نکنید. یک دور زودرس گوجه فرنگی گیلاسی و سپس یک دور دیررس انجام دهید. بنابراین در حالی که دیگران برای حفظ قیمت‌های معقول در ماه اوت تلاش می‌کنند، می‌توانید در آن ماه صبر کنید، سپس زمانی که گیاهان دیگران سوختند و مشتریان همچنان به دنبال آن هستند، گوجه‌فرنگی گیلاسی تازه بخورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما