Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/arhnlxui/domains/mohamtegarat.com/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 عرضه کننده خیار خاردار سورت شده - محام تجارت

عرضه کننده خیار خاردار سورت شده

خیار خاردار سورت شده ارقام متفاوتی دارد و فواید مصرفی آن در برنامه غذایی به قدری فراوان است که تمامی بیماریها را میتوان توسط آن درمان کرد و همین موضوع سبب شده امروزه در گلخانه های بسیاری کشت و برداشت شود. عرضه کننده خیار خاردار سورت شده را در بسته بندیهای متفاوت و استاندارد با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب به صورت عمده در اختیار مصرف کنندگان خود قرار میدهد.

عرضه کننده خیار خاردار سورت شده

بررسی خصوصیات خیار خاردار

بررسی خصوصیات خیار خاردار

خیار خاردار بوته ای تک گل بوده و دارای میانجی مختصر و نابهنگام می باشد؛ میوه آن به رنگ سبز تیره است و طول آن نیز 12 تا 14 سانتی متر می رسد و حتی دارای خارهایی یکدست بوده است.
از این گذشته این میوه در فصول تابستان و پاییز کشت و برداشت می شود، و با توجه کشت آن مخصوص گلخانها نیز می باشد.
یکی از خصوصیات دیگر این میوه سبزیجاتی مقاومت با تمامی بیماریهاست لذا با بافت ترد و اسفنجی که دارد نه تنها برای بیماریهای مزمن مفید و مناسب بلکه بهترین نوع از بذرهای خیار در صنعت بوده که برای تهیه خیار شور مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول نیز خصوصیات درمانی فراوانی دارد که عبارتنداز: دفع بوی بد دهان؛ خیار خاردار موجب خوشبو شدن دهان می شود و خاصیت آنتی باکتریال آن باکتریهایی که باعث بد بو شدن دهان می شوند را از بین میبرد تا دهان خوشبو گردد و علاوه بر آن مصرف خیار به سلامت دهان و دندان کمک فراوانی می کند.

بنابراین طریقه مصرف آن به این صورت که می بایست یک لایه نازک از خیار را به مدت یک دقیقه به سقف دهان چسباند تا بوی بد دهان گرفته و موجب خوشبو شدن دهان نیز گردد.
سلامت کلیه ها؛ مصرف روزانه ی خیار خاردار فواید زیادی برای حفظ سلامتی بدن به همراه دارد و در یک رژیم غذایی سالم می تواند یه سلامت کلیه ها کمک زیادی کند؛ زیرا مصرف آن اسید اوریک بدن را کاهش داده تا سلامت کلیه ها چند برابر گردد.

بنابراین با توجه به پتاسیم بالای خیار و استفاده درست آن بایست با پزشک تغذیه مشورت نمود چرا؟ چون اگر به طور صحیح از این میوه استفاده نشود باعث می شود برای بدن زیان آور باشد.

در گرمای تابستان خیار بخورید

در گرمای تابستان خیار بخورید

خیار خاردار به علت آب بسیاری که دارد یکی از تامین کننده های آب بدن در فصل تابستان به شمار می رود به عنوان مثال در این فصل داغ و طاقت فرسا به سالم بودن بدن کمک بسیار عظیمی می کند؛ لذا این میوه منبع عالی از آنتی اکسیدانها در خود نهفته که می توانند با رادیکلهای آزاد بدن مبارز کنند تا پوست از پیری زودرس حفظ گردد و سبب درخشندگی و جوانی نیز شود.

حتی ویتامینهای موجود در این میوه ایمنی بدن را گسترش داده تا انسان بدنی سالم و پرانرژی داشته باشد؛ از این گذشته آب زیاد در خیار خاردار نه تنها فرد را آمیخته به آب نگه می دارد بلکه از هجوم گرگرفتگی جلوگیری کرده تا سموم از بدن استخراج و باعث خنک شدن بدن شود این امر نیز سبب می شود سنگ کلیه دفع گردد.

همچنین با درصد آب بالا و کالری کمی که دارد به عنوان یک ماده غذایی برای سقوط وزن به شمار می رود بنابراین شما می توانید برای تهیه سالاد و سوپ از این میوه آبدار استفاده نمایید تا یک میان وعده سالم و مقوی برای شما مهیا گردد.

صادر کننده خیار خاردار بوته ای

صادر کننده خیار خاردار بوته ای

صادرکننده خیار خاردار بوته ای را در بسته بندیهای متفاوت و وزنهای مختلف به صورت عمده و قیمت منصفانه به برخی از کشورهای همسایه صادرات می نماید لذا این میوه لذیذ و پرخاصیت بوده و همین موضوع باعث شده این محصول بازار خوبی در ایران و کشورهای مختلف داشته باشد.

شایان به ذکر است تولید کننده خیار بوته ای را با کیفیتی بسیار عالی تولید نموده و در بسته بندیهای گوناگون و تمامی استانداردها و برندهای مختلف به بازار محصول ارائه گردانیده.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما