Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 9 in /home/arhnlxui/domains/mohamtegarat.com/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 صادرکنندگان گوجه گیلاسی گلخانه ای - محام تجارت

صادرکنندگان گوجه گیلاسی گلخانه ای

گوجه گیلاسی گلخانه ای یکی از انواع صیفی جاتی است که طعم ترش تری نسبت به گوجه فرنگی های معمولی دارد و مورد محبوبیت واقع می شود. گوجه گیلاسی گلخانه‌ ای در حجم انبوه در سراسر ایران به تولید می‌ رسد و حتی این محصول به کشور های خاورمیانه به ویژه کشور های عربی صادر می‌ شود. صادرکنندگان گوجه گلخانه ای برای صادرات این دسته از صیفی‌ جات از بسته بندی های ایزوله و استاندارد استفاده می‌ کنند تا در طی مسیر رسیدن گوجه به دست مصرف کننده آسیبی به محصول وارد نشود.

صادرکنندگان گوجه گیلاسی گلخانه ای

خواص مصرف گوجه گیلاسی گلخانه ای چیست؟

خواص مصرف گوجه گیلاسی گلخانه ای چیست؟ گوجه های گیلاسی گلخانه‌ ای یکی از نژاد های مختلف از گوجه ها هستند که بر اثر تغییراتی که در نژاد گوجه فرنگی ها انجام می شود تولید شده اند و ابعاد و اندازه آن ها نسبت به گوجه فرنگی های معمولی بسیار کوچک تر است و به این دلیل نام گیلاسی را با خود به یدک می کشند که ابعاد اندازه آن ها به اندازه یک گیلاس درشت است، این دسته از گوجه فرنگی ها بهترین گزینه برای تهیه انواع سالاد ها به حساب می‌ آیند و حتی می توان آن ها را به صورت کبابی مصرف کرد. طعم آن ها نسبت به گوجه فرنگی های معمولی بهتر و ترش تر است. از همین جهت از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

گوجه های گیلاسی گلخانه ای نسبت به سایر گوجه های فرنگی نیز میزان بیشتری از ویتامین c را در خود جای داده‌ اند. این امر باعث می‌ شود که مصرف گوجه گیلاسی سیستم ایمنی بدن را تقویت کند. چرا که ویتامین c موجود در این گونه ها هنگام جذب شدن به بدن تعداد گلبول های سفید خون را افزایش می دهند که با افزایش این گلبول ها سیستم ایمنی بدن تقویت شده و از بروز بسیاری از بیماری ها جلوگیری می شود.

جالب است بدانید که گوجه های گیلاسی خواص آنتی اکسیدانی فوق العاده بالایی دارند. از همین جهت از بروز بسیاری از سرطان ها جلوگیری می کنند. گوجه گیلاسی سرشار از فیبر نامحلول است که این فیبر در عملکرد صحیح دستگاه گوارش آثار مثبتی را در بر جای می گذارد و در پیشگیری از سرطان روده مهم ترین نقش را ایفا می کند.

فروشگاه گوجه گیلاسی گلخانه ای

فروشگاه گوجه گیلاسی گلخانه ای گوجه گیلاسی گلخانه توسط تولید کنندگان مختلفی در سراسر ایران کشت می شود و مورد محبوبیت واقع می‌ شود. فروشگاه گوجه گلخانه ای گیلاسی در تلاش است تا این گوجه ها را به صورت مستقیم از گلخانه ها تأمین کند تا با تامین مستقیم گوجه های گیلاسی نقش موثری در کاهش قیمت آن ها داشته باشد و بتواند گوجه های گیلاسی با کیفیت و مرغوب را با قیمتی نازل تر به دست مشتریانش برساند. فروشگاه گوجه گیلاسی گلخانه‌ ای برای فروش این گونه‌ ها از بسته بندی های مطلوبی بهره می‌ گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما