Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home/arhnlxui/domains/mohamtegarat.com/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 صادرات خیار سبز درجه یک اصفهان - محام تجارت

صادرات خیار سبز درجه یک اصفهان

با توجه به کیفیت بسیار بالایی که انواع خیار درجه یک اصفهان دارند متقاضیان زیادی در گوشه و کنار دنیا به استفاده از این محصول با کیفیت و بسیار مرغوب راغب هستند. این امر تا جایی پیش رفته است که صادرت خیار درجه یک توسعه بی نظیری یافته و سالانه حجم زیادی از تولیدات شرکت تولید کننده آن ها از طریق مرز ها از کشور خارج شده و در اختیار متقاضیان خارجی خیار هایی از این دست قرار می گیرند.

صادرات خیار سبز درجه یک اصفهان

خواص خیار درجه یک چیست؟

خواص خیار درجه یک چیست؟

همه ما می دانیم خیار یکی از میوه هایی است که به دلیل خواص بی شماری که دارد بسیار پر طرفدار بوده و مصرف آن از سوی گروه های متعدد اجتماعی و در رده ه های سنی مختلف مورد استقبال واقع می شود.

اگر بخواهیم بزرگ ترین مزیت این خیار ها را نام ببریم باید به موارد زیر اشاره نماییم:

  • آبرسان بسیار قوی: این میوه به طور طبیعی چیزی حدود بیش از نود درصد آب در بافت خود ذخیره دارد که باعث می شود از آن به عنوان یک ماده آبرسان کاملا طبیعی استفاده گردد، به همین دلیل به افرادی که گرما زده می شوند خیار رنده خورانده می شود تا آب از دست رفته بدن آن ها به راحتی تامین شود.
  • رفع چین و چروک پوست: خیار حاوی مقادیر قابل توجهی آنتی اکسیدان است که با اثر گذاری بر روی سلول های شاخی سطح پوست از بروز چین و چروک در قسمت های مختلف، جلوگیری به عمل می آورد.
  • تهیه مواد آرایشی: خصوصیات مختلفی که خیار درجه یک اصفهان دارد در کنار عطر و بوی دل انگیزی که از این محصول به دست می آید موجب شده تا آن ها را برای تهیه انواع محصولات آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار دهند.

فروشنده خیار درجه یک اصفهان

فروشنده خیار درجه یک اصفهان

فروشنده خیار درجه یک اصفهان با در نظر گرفتن شرایطی جهت فروش بهتر محصولات تولیدی خود اقدام به راه اندازی مراکز نمایندگی انحصاری ویژه فروش این نوع خیار ها در شهرکرد، کرج، یزد و برخی نقاط دیگر در گوشه و کنار کشور نموده است.ا

این گروه از فروشندگان محصولات تولیدی خود را در بسته بندی هایی با کیفیت و با وزن های مختلفی قرار داده و با قیمت هایی بسیار ارزان در دسترس متقاضیان قرار می دهند.

نوع بسته بندی ها به گونه ای انجام می پذیرد که هیچ نوع آسیبی به بافت خیار های تازه وارد نشده و کیفیت اولیه آن ها کاملا حفظ گردد.

لازم به ذکر است که کلیه محصولات موجود در یک بسته کاملا مرغوب و درجه یک بوده و از لحاظ اندازه کاملا یکسان هستند تا جایی که می توان گفت هیچ نشانی از زدگی یا پلاسیدگی در آن ها به چشم نمی خورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما