Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 68 in /home/arhnlxui/domains/mohamtegarat.com/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 راهنمای خرید خیار گلخانه ای در کرج - محام تجارت

راهنمای خرید خیار گلخانه ای در کرج

خیار، یکی از انواع سبزیجات است. خیار گلخانه ای بسیار خوش مزه و دارای ابعاد مناسب به ویژه برای پذیرایی هستند. اگرچه در فضای باز رشد خوبی دارند، اما تعدادی از مزایای رشد خیار در داخل گلخانه وجود دارد. از طرف دیگر، خیار از سرما و یخبندان متنفر است. اگرچه خیار به طور معمول جزو سبزیجات است، اما خیار در واقع یک میوه است. سرشار از مواد مغذی مفید و همچنین برخی ترکیبات گیاهی و آنتی اکسیدانی است که ممکن است به درمان و حتی جلوگیری از برخی از بیماری ها کمک کند. همچنین، خیار کالری کمی دارد و حاوی مقدار زیادی آب و فیبر محلول است، که آنها را برای تقویت هیدراتاسیون و کمک به کاهش وزن ایده آل می کند. در این مقاله نگاهی دقیق به برخی از برترین مزایای سلامتی خوردن خیار می اندازیم با ما همراه باشید.

راهنمای خرید خیار گلخانه ای در کرج

توضیحاتی درباره خیار گلخانه ای

توضیحاتی درباره خیار گلخانه ای

خیار ها به سرعت رشد می کنند. بنابراین برای برداشتن آن مجبور نیستید مدت زمان طولانی صبر کنید. همچنین می توان آنها را با موفقیت در گلدان های جذاب، کیسه های درحال رشد یا درست روی زمین کاشت. دیگر نگران نحوه پرورش خیار در گلخانه نباشید. ما آن را برای شما بازگو می کنیم.

خیار یکی از سبزیجاتی است که به طور گسترده در خانواده کدوها کشت می شود.خیار سرشار از پتاسیم، فلاونوئیدها و ویتامین K است. خیار از نظر فنی میوه است و به راحتی در گلخانه رشد می کند .

مراحل نحوه پرورش خیار در گلخانه

بذر خیار را در سه هفته گذشته قبل از تاریخ سرما بکارید تا بتوانید یک هفته پس از فرو بستن، آن را پیوند دهید. این مهم است زیرا خیارها در برابر آسیب سرما بسیار آسیب پذیر هستند. بخاری های گلخانه ای به شما کمک می کنند تا در آن دوره های انجماد، گرمای مورد نیاز خیار خود را بدست آورید. از این طریق نیازی نیست که به سرما و یخبندان فکر کنید و قادر به پرورش آن در طول سال هستید.

پرورش خیار در گلدان نیز عالی است. در هر گلدان سه اینچ یک بذر بکارید. این به آنها مکان کافی برای رشد اولیه گیاه را می دهد.

خیار گلخانه ای چه مشخصاتی دارد؟

خیار های گلخانه ای معمولا حالت کشیده و باریکی دارند. آن ها به نسبت خیارهای پرورش یافته در خارج از گلخانه ها، شاداب تر و طرد ترند.

 1. خیار از نظر مواد مغذی زیاد است. خیار کالری کمی دارد اما از نظر ویتامین ها و مواد معدنی مهم بسیار زیاد است. اندازه وعده معمول آن تقریباً یک سوم خیار است. علاوه بر این، خیار دارای محتوای آب بالایی است. در واقع خیارها از حدود 96٪ آب تشکیل شده اند. برای به حداکثر رساندن محتوای مواد مغذی، خیارها را باید بدون پوست بخورند. لایه برداری از آنها میزان فیبر و همچنین ویتامین ها و مواد معدنی خاص را کاهش می دهد.
 2. خیار حاوی آنتی اکسیدان است؛ آنتی اکسیدان ها مولکول هایی هستند که اکسیداسیون را مسدود می کنند، یک واکنش شیمیایی که باعث تشکیل اتم های بسیار واکنشی با الکترونهای جفت نشده می شود که به عنوان رادیکال های آزاد شناخته می شوند. تجمع این رادیکال های آزاد مضر می تواند منجر به چندین نوع بیماری مزمن شود. در حقیقت، استرس اکسیداتیو ناشی از رادیکال های آزاد با سرطان و بیماری های قلبی، ریوی و خودایمنی ارتباط دارد. میوه ها و سبزیجات، از جمله خیار، به ویژه سرشار از آنتی اکسیدان های مفید هستند که ممکن است خطر ابتلا به این شرایط را کاهش دهند. یک مطالعه قدرت آنتی اکسیدانی خیار را با استفاده از مکمل 30 بزرگسال مسن با پودر خیار اندازه گیری کرد. در پایان مطالعه 30 روزه، پودر خیار باعث افزایش قابل توجهی در چندین نشانگر فعالیت آنتی اکسیدانی و بهبود وضعیت آنتی اکسیدانی شد. با این حال، توجه به این نکته مهم است که پودر خیار مورد استفاده در این مطالعه حاوی دوز آنتی اکسیدان بیشتری نسبت به یک وعده معمولی خیار است. یک مطالعه آزمایشگاهی دیگر، خواص آنتی اکسیدانی خیار را بررسی کرد و دریافت که آنها حاوی فلاونوئیدها و تانن هستند، این دو گروه از ترکیبات هستند که به ویژه در جلوگیری از رادیکال های آزاد مضر موثر هستند.
 3. هیدراتاسیون را تقویت می کند؛ آب برای عملکرد بدن شما بسیار مهم است و نقشهای مهمی را بازی می کند. در فرآیندهایی مانند تنظیم دما و حمل و نقل مواد زائد و مواد مغذی نقش دارد. در حقیقت، آبرسانی مناسب می تواند از عملکرد بدنی تا متابولیسم تأثیر بگذارد. در حالی که اکثر نیاز مایعات خود را با نوشیدن آب یا مایعات دیگر تأمین می کنید، برخی از افراد ممکن است 40٪ از کل آب مصرفی خود را از غذا دریافت کنند به ویژه میوه ها و سبزیجات می توانند منبع خوبی از آب در رژیم غذایی شما باشند. در یک مطالعه، وضعیت هیدراتاسیون ارزیابی شد و سوابق رژیم غذایی برای 442 کودک جمع آوری شد. آنها دریافتند که افزایش مصرف میوه و سبزی با بهبود وضعیت آبرسانی همراه است. از آنجا که خیارها از 96 درصد آب تشکیل شده اند، به ویژه در تقویت آب بدن مؤثر هستند و می توانند به شما در تأمین نیازهای مایعات روزانه کمک کنند.
 4. خیار ممکن است به کاهش وزن کمک کند؛ خیار به طور بالقوه می تواند به چند روش مختلف به شما در کاهش وزن کمک کند. اول از همه، کالری کمی دارند. هر وعده یک فنجانی (104 گرمی) فقط 16 کالری دارد، در حالی که یک خیار کامل 11 اونسی (300 گرمی) فقط 45 کالری دارد. این بدان معناست که شما می توانید خیار زیادی بخورید بدون اینکه کالری اضافی را که منجر به افزایش وزن می شود، ذخیره کنید. خیار می تواند به سالادها، ساندویچ ها و غذاهای فرعی طراوت و طعم بیشتری ببخشد و همچنین می تواند به عنوان جایگزینی برای کالری های جایگزین استفاده شود. علاوه بر این، محتوای بالای آب خیار می تواند به کاهش وزن نیز کمک کند. در یک تجزیه و تحلیل 13 مطالعه شامل 3628 نفر بررسی شد و دریافت که خوردن غذاهایی با آب زیاد و کالری کم با کاهش قابل توجهی در وزن بدن همراه است.
 5. همچنین ممکن است قند خون را کاهش دهد؛ چندین مطالعه حیوانی و آزمایشگاهی نشان داده است که خیار می تواند به کاهش سطح قند خون کمک کرده و از برخی عوارض دیابت جلوگیری کند. در یک مطالعه حیوانی اثرات گیاهان مختلف بر قند خون بررسی شد. نشان داده شد که خیار به طور موثری باعث کاهش و کنترل سطح قند خون می شود. یک مطالعه حیوانی دیگر باعث دیابت در موش شد و سپس آنها را با عصاره پوست خیار تکمیل کرد. پوست خیار بیشتر تغییرات مرتبط با دیابت را معکوس کرده و باعث کاهش قند خون می شود. علاوه بر این، یک مطالعه آزمایش لوله ای نشان داد که خیار ممکن است در کاهش استرس اکسیداتیو و جلوگیری از عوارض مرتبط با دیابت موثر باشد. با این حال، شواهد موجود محدود به آزمایش لوله و آزمایشات حیوانی است. برای تعیین چگونگی تأثیر خیار بر قند خون در انسان، تحقیقات بیشتری لازم است.
 6. این می تواند نظم را ارتقا دهد؛ خوردن خیار ممکن است به حمایت از حرکات منظم روده کمک کند. کمبود آب در بدن یکی از عوامل اصلی خطر ابتلا به یبوست است، زیرا می تواند تعادل آب شما را تغییر داده و دفع مدفوع را با مشکل مواجه کند. خیار سرشار از آب است و باعث آبرسانی می شود. هیدراته ماندن می تواند قوام مدفوع را بهبود بخشد، از یبوست جلوگیری کرده و به حفظ نظم کمک کند. علاوه بر این، خیار حاوی فیبر است که به تنظیم حرکات روده کمک می کند. به طور خاص، پکتین، نوع فیبر محلول موجود در خیار،می تواند به افزایش فرکانس حرکات روده کمک کند.

روش تولید خیار گلخانه ای در منزل

روش تولید خیار گلخانه ای در منزل

برای تولید خیار گلخانه ای در خانه می توان با استفاده از پلاستیک و نخ و سایر وسایل مربوط محیطی را فراهم کرد تا بتوان خیار را در آن پرورش داد. آبیاری خیار ها باید منظم انجام شود، مقدار کم و زیاد آب برای خیار مناسب نیست.

آن ها را در خانه و در حجم کم می توان به راحتی به وسیله شیلنگ یا تانکر های کوچک آبیاری کرد. اگر هوای داخل گلخانه خیلی گرم شود بهتر است با استفاده از پنجره های کوچک تعبیه شده هوای آن را عوض کرد.

عرضه بهترین خیار گلخانه ای

خیار طعم ملایم، گوارا و محتوای آب زیادی دارد. آنها می توانند به رفع کم آبی بدن کمک کنند و در هوای گرم نیز خورده شوند. مردم خیار را به عنوان غذایی خوش طعم می خورند اما آن یک میوه است. خیار همچنین در برخی از محصولات زیبایی کاربرد دارد.

خیارها بیشتر از آب تشکیل شده و حاوی الکترولیت های مهمی نیز هستند. آنها می توانند از کمبود آب در هوای گرم یا بعد از تمرین جلوگیری کنند.برای افرادی که از نوشیدن آب لذت نمی برند، افزودن خیار و نعناع می تواند باعث جذابیت بیشتر آن شود.

در یک فنجان خیار خرد شده یعنی حدود 142 گرم از آن دارای مقادیر زیر است:

 • آب: 137 گرم
 • کالری: 17
 • پروتئین: 0.8 گرم
 • چربی: 0.2 گرم
 • کربوهیدرات: 3.1 گرم ، از جمله 2.0 گرم قند
 • فیبر: 1.0 گرم
 • کلسیم: 19.9 گرم
 • آهن: 0.3 میلی گرم
 • منیزیم: 17 میلی گرم
 • فسفر: 29.8 میلی گرم
 • پتاسیم: 193 میلی گرم
 • سدیم: 2.8 میلی گرم
 • ویتامین C: 4.5 میلی گرم
 • فولات: 19.9 میکروگرم
 • کاروتن بتا: 44 میکروگرم
 • لوتئین + زاگزانتین 22.7 میکروگرم
 • ویتامین K: 10.2 میکروگرم

بازار فروش خیار گلخانه ای در کرج

بازار فروش خیار گلخانه ای در کرج

کرج یکی از شعب عرضه خیار گلخانه ای است که خیار مرغوب را به مشتریان ارائه می دهد. فروش خیار به صورت تازه یک مزیت مهم است. قیمت خیار گلخانه ای، کاملا به صرفه و ارزان است.

خیار ها همچنین برای درست کردن خیار شور عالی هستند. اگر می خواهید خیار شور خانگی درست کنید، باید از خیار های باریک و ریز تر استفاده کنید. خیار گلخانه ای یک انتخاب کاملا مناسب برای درست کردن ترشی می باشد. با خرید مقداری خیار تازه، و کمی نمک و سرکه، به راحتی یک خیارشور خوشمزه و دست ساز داشته باشید.

از آن ها همچنین برای تزئین سالاد یا درست کردن یک سالاد شیرازی خوشمزه نیز می توان استفاده کرد.

توزیع بی واسطه خیار گلخانه ای

یکی دیگر از مزایای خیار، سلامت پوست است. برخی تحقیقات نشان داده اند که مواد مغذی خیار ممکن است فوایدی برای سلامت پوست فراهم کند.استفاده از خیار خرد شده به طور مستقیم بر روی پوست می تواند به خنک شدن و تسکین پوست کمک کرده و تورم و تحریک را کاهش دهد. می تواند آفتاب سوختگی را تسکین دهد. روی چشم قرار می گیرند، می توانند به کاهش چشم های پف کرده در صبح کمک کنند.

سایر نکات زیبایی خیار عبارتند از :

تونر : خیار را مخلوط کرده و الک کنید تا آب یک تونر طبیعی جمع شود. بگذارید 30 دقیقه روی پوست بماند، سپس بشویید. خیار ممکن است خاصیت قابض داشته باشد و باعث پاک شدن منافذ پوست شود.

ماسک صورت : مقادیر مساوی آب خیار و ماست را مخلوط کرده و یک ماسک صورت درست کنید که به کاهش خشکی پوست و جوش های سرسیاه کمک کند.

استفاده از خیار برای اکثر افراد روی پوست بی خطر است. افراد باید با استفاده از مقدار کمی شروع کنند. اگر واکنش نامطلوبی را تجربه نکنند، احتمالاً استفاده از آن بی خطر است.

آن ها همچنین برای سلامت استخوان نیز مفید هستند. ویتامین K کمک می کند که استخوان ها سالم بمانند. ویتامین K به بهبود جذب کلسیم کمک می کند. این مواد مغذی با هم می توانند به سلامت استخوان کمک کنند.

آنها همچنین به سلامت قلب و عروق کمک می کنند.

یک فنجان خیار پوست کنده 142 گرم نیز 193 میلی گرم پتاسیم و 17 میلی گرم منیزیم تأمین می کند . دستورالعمل های رژیمی توصیه می کنند که بزرگسالان مصرف 4700 میلی گرم پتاسیم در هر روز و 310-410 میلی گرم منیزیم، بسته به جنس و سن.کاهش مصرف سدیم و افزایش مصرف پتاسیم ممکن است به جلوگیری از فشار خون کمک کند .

صادرات خیار گلخانه ای با بهترین کیفیت

صادرات خیار گلخانه ای با بهترین کیفیت

شرکت بازرگانی ما علاوه بر پخش و فروش خیار گلخانه ای ارزان، در شهر های اصفهان، کرج، شهر کرد و یزد و ارسال آن ها به سراسر کشور، اقدام به صادرات خیار گلخانه ای مرغوب و با کیفیت به سایر نقاط جهان کرده است.

کیفیت ضمانت شده، قطعا نقش مهمی در خرید و فروش محصولات تازه از جمله خیار دارد. خیار ها در بسته بندی های مخصوص قرار گرفته و به کشور های مختلف صادر می شوند.

برای خرید خیار مرغوب چه به صورت عمده و یکجا و در تناژ بالا و چه در وزن های کم و کوچک می توانید به راحتی و از قسمت فروش محصولات سایت، سفارش خود را ثبت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما